Parimad näpunäited turvaliseks veebis ostlemiseks

Näib, et tänapäeval ostavad kõik veebist. See on palju lihtsam kui minna poodi ja kanda kõik oma ostud kotis või kärus. Lisaks saate soovi korral asju keset ööd tellida ja need tuuakse otse teie ukse taha.

Kuid kogu selle mugavusega kaasnevad teatud riskid. Internetis ostlemine võib olla riskantne, kuna annate oma isikuandmeid ja krediitkaarditeavet üle ettevõttele, mis võib asuda kõikjal maailmas. Kunagi ei tea, mis võib juhtuda, seega on oluline võtta meetmeid, et kaitsta end petturite eest, kes võivad soovida juurdepääsu teie isikuandmetele ebaausal eesmärgil.

Järgnevalt on toodud mõned näpunäited oma isikliku teabe kaitsmiseks veebis ostes.

- Ärge jagage isiklikku teavet kellegagi, kes teiega meili või telefoni teel ühendust võtab
- Kasutage paroolihaldurit (nt 1Password), mis loob tugevad paroolid iga saidi jaoks

Sissejuhatus: Internetis ostmise eelised
Internetist ostlemine on muutunud populaarseks viisiks toodete ostmiseks. See on mugav ja säästab aega. Internet on võimaldanud teha veebis oste mugavalt kodus või kontoris, ilma et peaksite välja minema. Internetis ostlemine pakub ka laiemat valikut tooteid ja kaubamärke kui füüsilisest poest.

Internetis ostlemine pakub palju eeliseid, sealhulgas mugavust, madalamaid hindu ja suuremat tootevalikut. Veebipoed on avatud 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas, nii et saate ostleda igal ajal!

Onlain-turuplatside eelised ja millised on parimad?
Veebiturud on suurepärane viis, kuidas inimesed saavad veebis kaupu ja teenuseid osta ja müüa. Need on sageli esimene koht, kus inimesed otsivad midagi, mida nad vajavad. Parimad veebiturud pakuvad kiiret kohaletoimetamist, laia tootevalikut ja konkurentsivõimelisi hindu.

Amazon on üks juhtivaid veebituru veebisaite, millel on üle 500 miljoni toote enam kui 100 sõltumatult müüjalt. See pakub enamiku kaupade tasuta kohaletoimetamist ja pakub klientidele lihtsat viisi mitmesuguste kategooriate kaupade ostmiseks, sealhulgas raamatud, rõivad, elektroonika, mänguasjad ja palju muud. eBay on veel üks populaarne veebiturg, kust ostjad leiavad kõike alates uutest või kasutatud asjadest kuni antiikesemeteni. Erinevalt Amazonist nõuab eBay oma müüjatelt noteerimistasu, mis võib ulatuda 20 sendist 40 dollarini kauba kohta, olenevalt kategooriast, millesse nad kuuluvad. Näiteks kasutage turgu nagu Joom. Joom Marketplace aitab tarbijatel ostlemise lihtsaks ja meelelahutuslikuks muuta ning pakub juurdepääsu kvaliteetsetele kaupadele kogu maailmast. Nad pakuvad suurepärast teenindust ja laia valikut tooteid https://www.joom.com/et/search/c.1597236057358565074-56-2-2-430933482

Nõuanded oma isikliku teabe kaitsmiseks veebis ostes
Internetist ostes on ülimalt oluline hoida oma isikuandmeid turvaliselt. Nende näpunäidete järgimisel on ülioluline võtta tarvitusele ettevaatusabinõud oma identiteedi ja finantsteabe kaitsmiseks.1. Kontrollige HTTPS-i: kui näete aadressiribal lukuikooni, tähendab see, et veebisaidil on turvaline ühendus. See tähendab, et teie andmed krüpteeritakse ja kaitstakse kolmandate isikute volitamata juurdepääsu eest.
2. Logige alati välja: avalikes arvutites sirvimisel on oluline enne saidilt või arvutist lahkumist alati välja logida kõigist kontodest, kuhu olete sisse loginud, et vältida teie teabe ohtu sattumist teiste kasutajate poolt, kes võivad teiega samal ajal sirvida. on.
3. Kasutage tugevaid paroole: paroolid peaksid olema raskesti äraarvatavad ning sisaldama tähtede, numbrite ja sümbolite kombinatsiooni, et häkkeritel oleks raskem neisse tungida, kasutades selleks jõhkra jõu meetodeid, nagu sõnaraamaturünnakud või sotsiaalse manipuleerimise pettused, mis sageli hõlmata ümbersuunavate linkidega andmepüügimeile

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *